kalendarz podkładka do myszy

Praktyczna podkładka pod mysz kalendarz

Korzystając z komputera bywa, że zatracamy rachubę czasu. Pomimo aktualnej daty w prawym dolnym rogu, zdarza się nam popełnić pomyłkę. Musimy więc rzucić okiem na coś tradycyjnego, żeby oczy mogły odetchnąć. Choć kalendarz w wersji papierowej to ponadczasowe rozwiązanie, warto sięgnąć po patent niekonwencjonalny, ale równie praktyczny. Proponujemy zatem coś, co stanie się nieodłącznym elementem biur i biurek: podkładka pod mysz kalendarz! Poniżej prezentujemy powody, dla których warto ją mieć!

Wygoda i ergonomia przede wszystkim

Każdy, kto spędza przy komputerze większość dnia wie, że ergonomia to istotna kwestia. Światło, odpowiednie ustawienie monitora i dobra organizacja stanowiska pracy są nadrzędne, by komfortowo i efektywnie realizować powierzone zadania. Ustawienie fotela na optymalnej wysokości tak, by nasza klatka piersiowa znajdowała się pod kątem prostym do biurka oraz korzystanie z podnóżka, zadbają o naszą motorykę dużą i ruchliwość. Z kolei podkładka do myszki powinna stać się integralnym wyposażeniem naszego biurka na potrzeby motoryki małej, czyli zdrowotności naszych palców i górnych kończyn wolnych. Brzmi poważnie? Innymi słowy, kalendarz podkładka pod mysz ułatwi korzystanie z myszki. Minimalizuje przy tym ryzyko zarysowania blatu, zwiększa jej mobilność i motywuje nas do prawidłowej eksploatacji. Poza tym, jej ograniczona powierzchnia i ustawienie równolegle do klawiatury sprawi, że będziemy dbać o naszą zdyscyplinowaną postawę i prawidłowe ułożenie nadgarstków podczas obsługi. Wystarczy także krótkie zerknięcie i mamy cały rok pod ręką – dosłownie!

Podkładka reklamowa – praktyczny gadżet czy „kurzozbieracz”?

Niezależnie od tego, czy jedziemy na targi branżowe, odbywamy spotkania biznesowe, czy – po prostu – lubimy wręczać drobne, pamiątkowe upominki dla kontrahentów – musimy nadążać za trendem i postawić na funkcjonalność. Sami też nie chcielibyśmy się otaczać przedmiotami, które tylko zbierają kurz. Dlatego warto zwrócić uwagę na zalety, jakie niosą ze sobą gadżety promocyjne. Na przykład pendrive, kubek czy długopis ze specjalnym rysikiem do smartfona. Także podkładka pod mysz reklamowa może przedstawić nasz profil działalności w prostej, nienachalnej formie. Dodatkowo zapewnić także komfort korzystania z komputera. Biorąc pod uwagę szeroką gamę ofertową, zdołamy zaprojektować ją wedle naszych potrzeb i preferencji. Podkładka pod mysz kalendarz z logotypem naszej firmy będzie miłym i praktycznym prezentem dla naszego klienta. Mała rzecz, a cieszy!

Recommended Posts