Materiały POS

Woblery (kiwaki)

Woblery wykonujemy w dowolnych kształtach i rozmiarach. Materiały używane do produkcji to: karton kredowy (możliwość zabezpieczenia folią błysk lub mat), folia PP, papier syntetyczny

Kubki na przybory biurowe

Kubki do samodzielnego złożenia, dzięki czemu dystrybucja jak i transport jest bardziej ekonomiczny. Wydruk na kartonie kredowym zabezpieczonym folią błysk lub mat, folia PP. Wymiar kubka po złożeniu to średnica 76mm, wysokość 100mm.

Zakładki magnetyczne

Zakładki magnetyczne do książek drukowane na kartonie lub papierze kredowym zabezpieczone folią błysk lub mat, papier syntetyczny, folia PP. Magnes na zakładkach o gr. 0,4mm, wklejany po całości lub wybiórczo.

Linijki

Drukowane na foli PP o gr. od 0.3mm do 0,8mm lub na papierze kredowym zabezpieczonej folią błysk lub mat naklejanym na folię PP w celu uzyskania większej trwałości produktu.

Wizytówki

Wizytówki mogą być drukowane na standardowych kartonach dedykowanych jak i papierach specjalnych. Druk jedno i dwustronny. Możliwość dodatkowego uszlachetniania jak foliowanie, wybiórcze lakierowanie. Rozmiar standardowy 55mm/85mm. Możliwość wykonania wizytówek w innych rozmiarach jak i dowolnych kształtach.

Zaproszenia

Drukujemy materiały informacyjne takie jak: zaproszenia, ulotki reklamowe, menu itp. Możliwość krojenia na wymiar, bigowania, wykrawania kształtowego.

Badgesy (przypinki)

Badgesy (przypinki, otwieracze do butelek). Wydruk zabezpieczony folią. Rozmiary według potrzeb klienta.