MK BTL

Zostańmy w kontakcie

Chcesz dopytać o którąś z usług poligraficznych znajdujących się w naszej ofercie? Masz pytania o termin realizacji, cenę lub inne kwestie związane z naszą działalnością? Zawsze chcemy pozostawić po sobie dobre wrażenie i świetne realizacje zlecanych nam produkcji, dlatego chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Gwarantujemy satysfakcję ze współpracy, ponieważ każde zlecenie traktowane jest bardzo indywidualnie i z największą starannością o szczegóły. Oferowane podkładki pod myszki dla graczy wyróżniają się nowoczesnym designem oraz wysoką jakością wykonania.

Jeżeli szukasz czegoś nowego, nietypowego, jesteś w odpowiednim miejscu. Zachęcamy do skorzystania z jednej z form kontaktu: e-maila, telefonu lub formularza kontaktowego, w celu złożenia zamówienia lub dopytania, m.in. w jaki sposób przygotowywany jest kalendarz podkładka pod mysz. Nasi pracownicy odpowiedzą na pytania, rozwieją Twoje wątpliwości, a dzięki temu składanie zamówień przebiegnie bez większych problemów.

Zapraszamy do kontaktu!
Adres:

Siedziba:
ul.Ozimska 7/2,
45-057 Opole
Produkcja: ul.Sosnkowskiego 40-42,
45-254 Opole

Telefon

Marcin kom. 501 568 730
Krzysiek kom. 517 19 19 58

Email:

info@mkbtl.pl

Nasze usługi

Świadczymy profesjonalne usługi poligraficzne i introligatorskie. Chcesz złożyć zamówienie? Fantastycznie! Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod wskazanym numerem telefonu oraz e-mailem. Możesz także skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Co możesz u nas zamówić?

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, dostosowany do zróżnicowanych potrzeb klientów. Oferujemy druk cyfrowy, sztancowanie, kaszerowanie, sitodruk UV oraz krojenie na gilotynie.

W ofercie znajdziesz także przydatne, praktyczne materiały reklamowe oraz gadżety, takie jak podkładka pod mysz kalendarz, podkładki pod myszki dla graczy, kubki na przybory biurowe, zakładki magnetyczne, linijki, wizytówki, zaproszenia, przypinki, woblery.

Stawiamy na jakość, ciągle szukamy nowych trendów graficznych

Jesteśmy gotowi wykonać dla Ciebie szereg nowoczesnych usług poligraficznych oraz introligatorskich. Doszkalamy się, szukamy nowych rozwiązań, nieoczywistych technik realizowania projektów. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby klienta, przez co realizujemy nowatorskie pomysły dla branży reklamowej.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie usług poligraficznych i introligatorskich. Oferujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Dostarczamy klientom materiały najwyższej jakości, a efekty naszej pracy spotykają się z uznaniem, ze względu na staranne wykonanie i dbanie o detale.

Złóż zamówienie i przekonaj się, jak fantastyczne produkty możemy dla Ciebie wykonać. Nie pożałujesz!