podkładka pod myszki

Podkładka pod myszki z hasłem motywującym do pracy? Tak, zamów je do firmy

Motywowanie pracowników jest bardzo ważne dla efektywnego wykonywania procesów. Warto robić to na wiele sposobów. Jednym z nich może być podkładka do myszki z hasłem motywacyjnym. Zobaczysz, to działa!

Podkładka pod mysz z nadrukiem to praktyczny gadżet, który możesz umieścić na biurku pracownika. Kosztuje niewiele, a urozmaica przestrzeń i dodaje pracownikowi motywacji do działania, często również wywołuje na jego twarzy uśmiech. Wystarczy, że umieścisz charakterystyczne hasło, zdjęcie z dymkami czy inną grafikę, a pracownik zyska znacznie większy zapał do pracy.

Praktyczna podkładka pod mysz – reklamowa i motywacyjna funkcja

Podkładka do myszki jest praktycznym gadżetem do umieszczenia na każdym biurku z dostępem do komputera. Nie tylko chroni blat biurka oraz myszkę przed uszkodzeniami, ale może także motywować. Ograniczeniem jest jedynie Twoja wyobraźnia.

Podkładki pod myszki dostępne są w wielu formatach, wykonywane są z wielu materiałów m.in. poliestru. Bardzo doceniane są podkładki antypoślizgowe, które nie przesuwają się po biurku, nawet wskutek szybkich ruchów myszką. Dostępne są podkładki z kanciastymi, jak i zaokrąglonymi rogami. Umieszczony na nich nadruk jest trwały.

Personalizowana podkładka do myszki

To właśnie te produkty cieszą się największą popularnością. Pozwalają wyróżnić się, zadbać o osobisty przekaz. W wielu firmach takie gadżety uważane są za najlepsze, a pracownicy chętnie z nich korzystają. Obecnie każdy ma w tym zakresie duże pole do popisu, ponieważ oferta producentów podkładek jest niezwykle szeroka.

Na podkładkę można nanieść dowolny napis lub grafikę, cokolwiek tylko się chce. W przypadku podkładek pod myszki zdecydowanie personalizacja ma sens. Można wyróżnić w ten sposób pracownika, jak i dać mu większą motywację do działania. Z pewnością poskutkuje to tym, że każdego dnia na jego twarzy pojawi się uśmiech. W chwilach zwątpienia lub zmęczenia, gdy spojrzy na podkładkę, od razu wróci mu zapał do pracy.

Warto zainwestować w wysokiej jakości podkładki pod mysz z nadrukiem. Dużą popularnością cieszy się także podkładka pod mysz kalendarz. Jest to także opcja, którą warto rozważyć.

Recommended Posts