mata reklamowa

Czym jest mata reklamowa?

Prosperujące na rynku firmy mają dziś szerokie możliwości promowania swoich towarów i usług. Istnieje wiele oryginalnych sposobów wyeksponowania firmowego logo, a ciekawym pomysłem może być na mata reklamowa. Czy wiesz, w jakim sposób można ją wykorzystać?
Mata reklamowa to nic innego jak narzędzie marketingowe mające najczęściej kształt sztywnej, prostokątnej podstawki. Stanowi ona ciekawą formę promocji, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Należy podkreślić, że tego typu mata to nie to samo, co podkładka do myszki. Ma bowiem inne zastosowanie. Ponadto można też używać jej w praktycznych celach, umieszczając na niej na przykład linijkę, kalendarz lub specjalną folię, umożliwiającą przechowywanie dokumentów.
Dostępne są różnego typu maty reklamowe, w tym trój- lub dwuwarstwowe, klejone oraz repozycjonowane z klejem punktowym. Pozwalają one w przykuwający sposób wyeksponować firmowe logo. Mogą też stanowić interesujący element aranżacji wnętrza, bądź przydatny rekwizyt, taki jak na przykład podkładka na biurko. Co ważne, można zamówić je zgodnie z własną wizją.

Mata reklamowa a podkładka pod myszkę

Zarówno maty reklamowe, jak i kalendarz podkładka pod mysz, mogą stanowić ważne narzędzie promocji. Obie są bardzo funkcjonalne, jednak różnią się swoją budową i materiałami, z jakich są wykonywane. Trzeba mieć też na uwadze, że mata reklamowa może być wykorzystana na więcej sposobów niż podkładka.

Gdzie można zamówić maty reklamowe?

Na rynku działa wiele firm oferujących wykonanie rekwizytów, takich jak reklamowe maty. W przypadku większości z nich zamówienie można złożyć online, bez wychodzenia z domu. Często w ich ofercie znajdują się też inne produkty, takie jak na przykład podkładka pod mysz dla graczy, kalendarze czy magnesy.
Warto pamiętać, aby dobrać rodzaj maty adekwatnie do rodzaju prowadzonej działalności. Należy zatem zwrócić uwagę na to, jakie produkty ma do zaoferowania dany sprzedawca. Wśród proponowanych mat można znaleźć maty kaszerowane, zgrzewane czy też pokryte lakierem antypoślizgowym. Ciekawym rozwiązaniem może być również mata reklamowa 3D.

Recommended Posts