kalendarz podkładka pod mysz

Kalendarz podkładka pod mysz – jak efektywnie wykorzystać tę dwuwymiarową przestrzeń, gdy brakuje miejsca na biurku?

Kalendarzowa podkładka pod mysz to fantastyczna alternatywa dla pracowników biurowych, którzy mają blaty zajęte dokumentami, a chcą mieć pod ręką przestrzeń do notowania i zapisywania ważnych dat.

Kalendarz podkładka pod mysz znajduje się zawsze pod ręką, w zasięgu wzroku, w trakcie pracy na komputerze. Pod jej wierzchnią częścią znajduje się uniwersalny kalendarz, w którym można zapisywać daty spotkań oraz ważne wydarzenia. Taka pomoc biura jest niezbędna.

Podkładka do myszki z kalendarzem – popularny gadżet biurowy

Podkładka pod mysz kalendarz posiada 12 indywidualnie drukowanych kart z kalendarium na papierze 80 gr. Warstwa wierzchnia jest zadrukowana folią moletowaną PVC, dzięki której swobodnie można przemieszczać po powierzchni myszką.

Podkładki wykonane w ten sposób są bardzo praktyczne i znajdą zastosowanie w niemal każdym biurze. Maksymalnie wykorzystują dostępne miejsce. Pełnią dwie role: podkładki pod myszki dla graczy i pracowników, jak i kalendarza do zapoznawania się z datami i ich zaznaczania.

Podręczny kalendarz – podkładka pod mysz

Kto by pomyślał, że podkładka pod mysz może stać się kalendarzem. Dziś wszystko jest możliwe, a w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór propozycji świetnie wyglądających, zapewniających maksymalny komfort użytkownikom.

Produkt jest podręczny, ponieważ możliwe jest jego wykorzystanie podczas pracy przy komputerze. Masz go cały czas pod ręką rozmawiając z klientem, planując spotkania na najbliższy tydzień. Na kartkach można robić własne notatki, zaznaczać ważne daty. Uchylna folia umożliwia robienie notatek czy przechowywanie ważnych dokumentów.

Kalendarz podkładka pod mysz – podsumowanie

Powstające aktualnie gadżety biurowe są niezwykle praktyczne, a jednocześnie pod względem wizualnym prezentują się niezwykle atrakcyjnie. Przykładem jest kalendarz podkładka pod mysz. Tego typu podkładka pod mysz reklamowa nie dość, że świetnie wygląda to jeszcze zabezpiecza biurko przed zarysowaniem oraz uszkodzeniem myszki komputerowej. Warto z produktu skorzystać, szczególnie, gdy na biurku jest ograniczona ilość miejsca, a w tym przypadku ma się produkt 2w1.

Recommended Posts