podkładka do myszki

Podkładka do myszki obowiązkowa w e-sporcie

E-sport nigdy nie był łatwą rozrywką. Branie udziału w turniejach wymaga nie tylko wysoko rozwiniętej umiejętności współpracy drużynowej. Liczy się także refleks, spostrzegawczość oraz znajomość zasad gry. Niestety, nawet najlepszy gracz nie może obyć się bez profesjonalnego sprzętu. Urządzenia wskazujące takie jak dobra mysz i klawiatura, a także odpowiednia podkładka do myszki mogą przechylić szalę zwycięstwa. Dobrze zainwestowane pieniądze w solidny sprzęt gamingowy z pewnością zwrócą się w postaci wysokich wyników w rankingach gier. Podkładki pod myszki dla graczy są obowiązkowym dodatkiem dla każdej osoby chcącej osiągnąć zwycięstwo w e-sporcie.

Czym różni się podkładka gamingowa od reklamowej?

Podkładka pod mysz przeznaczona dla graczy z pewnością będzie wyróżniać się parametrami, których nie będą w stanie osiągnąć tanie myszki reklamowe. Są jednak firmy oferujące droższe produkty, takie jak podkładka pod mysz reklamowa, którą stworzono z myślą o graczach. Takie produkty zawierają dane firmy, które zazwyczaj pozwalają skontaktować się z nią w przypadku chęci skorzystania z oferty.
Warto zwrócić uwagę, aby podkładki pod myszki dla graczy zawierały:

 • zaokrąglone brzegi, które będą utrudniać oderwanie się wierzchniej warstwy,
 • tworzywo bądź tkaninę z wydrukiem projektu graficznego,
 • przylegającą do biurka gąbkę PCV, utrudniającą ślizganie się podkładki.
 • Reklamowe podkładki pod mysz często posiadają logo lub inną grafikę, związaną z firmą. Dobre firmy wykonujące reklamowe podkładki pod myszki, spełniają wysokie normy wymagane przez użytkowników podkładek gamingowych.

  Kalendarz podkładka pod mysz

  Gamingowa podkładka pod myszkę często posiada nadrukowane motywy związane z grami. Są również dostępne podkładki wykonane w jednolitym kolorze albo posiadające nadruk niezwiązany z branżą e-sportową, na przykład mapę świata. Bardzo ciekawą propozycją wydaje się podkładka pod mysz kalendarz. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie sprawdzenie daty, ale czy na pewno jest dobrym rozwiązaniem dla graczy? Niekoniecznie. Podkładki z kalendarzem nie mają pożądanego przez wielu graczy wyglądu. Nadrukowany kalendarz kojarzy się z biurem i zapewne tam najlepiej spełni swoją funkcję.
  Podobnie jak w przypadku podkładek z nadrukiem reklamowym, podkładki pod mysz z kalendarzem mogą być produkowane w różnej jakości. Profesjonaliści związani z branżą e-sportową cenią sobie w podkładkach niezawodność i dobre wykonanie. Niedopuszczalnym jest, aby podkładka wykonywała choćby minimalny ruch po biurku. Mysz ślizgająca się podkładce dla graczy, nie powinna napotykać żadnego oporu. Czy kalendarz podkładka pod mysz spełnia takie wymagania? Z pewnością nie zawsze, bowiem są to produkty dla zupełnie innych odbiorców. Użytkownik, dla którego podkładka do myszki służy tylko do pracy biurowej, nie ma tak wyśrubowanych wymagań, jak gracz.

  Recommended Posts