Skip to content
Podkładka pod myszkę zgrzewana trójwarstwowa z drukiem na kartonowej wkładce PZ-W

Podkładka pod myszkę zgrzewana trójwarstwowa z drukiem na kartonowej wkładce PZ-W

Podkładka pod myszki zgrzewana trójwarstwowa

Warstwę wierzchnią podkładki stanowi moletowana folia bezbarwna PVC 0,3 mm. Pełnokolorowy druk na kartonowej wkładce jest trwały, a zaprezentowana grafika atrakcyjna. Stonowane, świetnie skomponowane kolory wprawiają użytkownika w bardzo dobry nastrój. Motyw fauny i flory świetnie wpisuje się w aranżację wielu przestrzeni biurowych, dzięki przeważającej niebiesko-żółtej kolorystyce.

Podkładka do myszki ma jeden ważny atut: piankę antypoślizgową PVC 1,2 mm w kolorze szarym. Dzięki temu trzyma się stabilnie biurka, nie przesuwa się po blacie, nawet w momencie wykonywania gwałtownych ruchów myszką komputerową. Gwarantuje to komfort pracy i niweluje popełnienie błędów w trakcie klikania na obiekty wyświetlane na ekranie.

Trwałość podkładki jest zapewniona dzięki dodatkowemu zgrzewaniu krawędzi wkładki. Z pewnością z produktu można będzie korzystać przez dłuższy czas, bez widocznych śladów zużycia.

Podkładka do myszki w standardowych wymiarach

Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów, przygotowaliśmy podkładki pod myszki w wielu standardowych wymiarach do wyboru. Rozmiary 220 x 180 mm, 230 x 185 mm, 200 x 200 mm są świetnie dopasowane do popularnych wielkości biurek w korporacjach oraz firmach. Dostępny jest również jeden wariant nietypowy, czyli okrąg o średnicy 200 mm. Jeżeli poszukiwana jest podkładka pod mysz reklamowa w wersji niestandardowej, z pewnością jest to odpowiedni wybór.

Podkładki pod myszki dla graczy, pracowników biurowych i innych użytkowników

Zgrzewane podkładki pod mysz wyróżniające się pełnokolorowym nadrukiem i szarą pianką antypoślizgową, zapewniają komfortowe użytkowanie na co dzień, nawet przy wzmożonej eksploatacji.

Zadrukowana w całości wierzchnia warstwa, prezentuje się w niezwykle atrakcyjny sposób. Jest to najtrwalszych, a jednocześnie bardzo skuteczny gadżet reklamowy o walorach praktycznych. Podkładkę można wykorzystać zarówno w domu, jak i biurze. Świetnie nadaje się jako prezent dla klientów, w ramach podziękowań za wieloletnią współpracę.

Skrócony opis

  • moletowana folia bezbarwna PVC 0,3 mm,
  • pełno kolorowy druk na kartonowej wkładce, 
  • pianka antypoślizgowa PVC 1,2 mm szara, 
  • zgrzewana przy krawędzi wkładki, 
  • standardowe wymiary 220 x 180, 230 x 185, 200 x 200, okrąg 200