Skip to content
Podkładka pod myszkę zgrzewana dwuwarstwowa z drukiem na folii PZ-F

Podkładka pod myszkę zgrzewana dwuwarstwowa z drukiem na folii PZ-F

Podkładka pod myszki zgrzewana dwuwarstwowa

Prezentowana podkładka pod mysz reklamowa składa się z dwóch warstw. Od spodu została wykorzystana pianka antypoślizgowa PVC 1,2 mm w kolorze szarym. Zastosowano również druk CMYK wykonany od wewnętrznej strony folii moletowanej PVC 0,3 mm. Folia bezbarwna stanowi zabezpieczenie dla grafiki i wydłuża trwałość produktu. Pozwala na jego bezproblemowe użytkowanie przez bardzo długi czas. Atutem jest zgrzew łączący piankę z folią wykonany na grafice.

Różnokolorowe kwadraty ułożone w trójwymiarowy wzór ożywią powierzchnię biurka w domu oraz pracy. Podkładka do myszki w tak fantastycznym wariancie kolorystycznym wprawi w bardzo dobry nastrój każdego użytkownika, zagwarantuje wysoki komfort pracy, a to wpłynie na efektywność realizacji zadań.

Podkładka do myszki w standardowych wymiarach

W naszej ofercie znaleźć można podkładki pod myszki dla graczy, pracowników biurowych, jak i użytkowników domowych w wielu standardowych wymiarach. Rozmiary 220 x 180 mm, 230 x 185 mm, 200 x 200 mm są świetnie dopasowane do popularnych wielkości biurek w korporacjach oraz firmach. Alternatywą jest produkt w kształcie okręgu o średnicy 200 mm. Jeżeli poszukiwana jest podkładka pod myszki w wersji niestandardowej, ta propozycja spełnia wszystkie oczekiwania.

Podkładka do myszki dostosowana do potrzeb wielu użytkowników

Niezależnie przez kogo podkładka będzie wykorzystana, z pewnością spełni swoje zadanie, ze względu na wysoką jakość wykonania i zastosowanie materiałów odpornych na uszkodzenia. Wydłużona eksploatacja bez śladów zużycia jest jak najbardziej możliwe. Co więcej, produkt fantastycznie prezentuje się na biurku w pomieszczeniu biurowym, jak i w domu. Świetnie nadaje się jako prezent dla klientów, w ramach podziękowań za wieloletnią współpracę.

Nie sposób odmówić sobie przyjemności korzystania z podkładki, która uprzyjemnia i ułatwia pracę, umożliwia swobodne przesuwanie myszki i docieranie z kursorem do wybranych miejsc na ekranie, bez żadnych utrudnień.

Skrócony opis

  • druk CMYK wykonany od wewnętrznej strony folii moletowanej PVC  0,3 mm,
  • pianka antypoślizgowa PVC szara 1,2 mm, 
  • zgrzew łączący piankę z folią wykonany na grafice,
  • standardowe wymiary 220 x 180, 200 x 200, 230 x 185, okrąg 200,