Skip to content
kalendarz podkładka do myszy

Podkładka z kalendarzem z zadrukowanym białym paskiem na folii PK-BP

Podkładka pod mysz – kalendarz i ochrona biurka w jednym

Warstwę wierzchnią podkładki stanowi folia PVC 0,3 mm. Posiada zadrukowany biały pasek o szerokości 2,3 cm. W górnej części znajduje się maskująca łączenie klapka ze spodem. Jest on wykonany z pianki PE 2 mm, w kolorze białym lub ciemnoszarym do wyboru. Tuż pod folią PVC znajduje się w pełni zadrukowane kalendarium przedstawiające atrakcyjną grafikę. Jest możliwość zdecydowania, co to będzie. Produkt tworzony jest na indywidualne zamówienie.

Podkładka pod mysz kalendarz składa się z 12 stron. Do ich stworzenia wykorzystano papier 80 gr. Rozmiar produktu to 230x180 mm, a kartek kalendarza 230x160 mm.

Praktyczna podkładka pod mysz reklamowa z kalendarzem

Nie można wyobrazić sobie bardziej praktycznego produktu niż podkładka, która jednocześnie pełni funkcję reklamową, kalendarza oraz ochrony biurka. To absolutnie podstawowe wyposażenie, o które warto zadbać dla pracowników biurowych. Przyjemność z wykonywania obowiązków wzrośnie, a jednocześnie blat biurka i myszka komputerowa nie będą ulegały aż tak szybkiemu zużyciu eksploatacyjnemu.

Na podkładce z kalendarzem umieścić można grafikę przedstawiającą siedzibę firmy, oferowane przez nią usługi lub produkty, hasła reklamowe czy inne związane z działalnością informacje. To dobre miejsce również na motto motywacyjne dla pracowników. Dowolność zrealizowania grafiki sprawia, że podkładka pod mysz kalendarz wygląda dokładnie tak, jak oczekuje tego zamawiający.

Opis skrócony

  • warstwa wierzchnia - folia PVC 0,3 mm, zadrukowany biały pasek 2,3 cm   w górnej części podkładki maskujący łączenie klapki ze spodem,
  • warstwa wewnętrzna - pełno kolorowe indywidualne kalendarium 12 stron, papier 80 gr, 
  • warstwa spodnia – biała lub ciemnoszara pianka PE 2 mm, 
  • sztancowana, rozmiar podkładki 230 x 180mm, 
  • rozmiar kartek kalendarza 230 x 160 mm.

Zawsze pod ręką kalendarz – podkładka pod mysz jako wielofunkcyjny produkt

Do produkcji podkładek wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, co gwarantuje komfortowe korzystanie z produktu na co dzień. Dobrze wygląda na blacie biurka, przyciąga uwagę aspektami wizualnymi, co podkreśla atrakcyjność przestrzeni roboczej.

Podkładka pod mysz z kalendarzem to doskonały gadżet zarówno praktyczny, jak i reklamowy. Sprawdzi się świetnie w niemal każdej firmie zatrudniającej pracowników wykonujących obowiązki na komputerze. Tej podkładce inne nie mogą się równać!