Skip to content
Podkładka z kalendarzem uniwersalnym i drukiem na folii PK-UK

Podkładka z kalendarzem uniwersalnym i drukiem na folii PK-UK

Podkładka pod mysz – kalendarz standardowy i skuteczna ochrona biurka

Każdy pracownik biurowy musi mieć dostęp do aktualnych dat, w celu umawiania spotkań, realizowania zamówień czy ogólnej organizacji pracy w biurze. Pomaga w tym kalendarz. Podkładka pod mysz, która jest nim jednocześnie to rewelacyjny produkt, niezwykle praktyczny oraz atrakcyjny wizualnie.

Warstwę wierzchnią podkładki stanowi zadrukowana folia moletowana PVC 0,3 mm. Tuż pod nią znajduje się zadruk offsetowy CMYK w kształcie litery L, widoczny od wewnętrznej strony folii. Dzięki białej apli pod zadrukiem, kolor jest dodatkowo uwydatniony, co wpływa na atrakcyjny odbiór produktu. Od spodu podkładka pod mysz kalendarz posiada białą lub ciemnoszarą piankę PE 2 mm, w zależności od decyzji zamawiającego.

Podkładka jest sztancowana i ma rozmiar 230x180 mm. Kartki kalendarza mają natomiast wymiary 230x160 mm. Każdy produkt zawiera 12 stron do notowania i zaznaczania ważnych spotkań.

Praktyczna podkładka do myszki – takiego produktu potrzebujesz!

Wyposażenie firmy zawsze powinno być jak najbardziej praktyczne. To pozwala na oszczędności, a jednocześnie stworzenie przestrzeni przyjemnej do pracy. Jednym z produktów, w który warto się zaopatrzyć jest bez wątpienia podkładka pod myszkę pełniąca jednocześnie funkcję kalendarza. Ten rewelacyjny produkt nie tylko chroni biurko oraz mysz komputerową przed zużyciem eksploatacyjnym, ale także pozwala na wykonywanie notatek i zaznaczanie ważnych spotkań na kalendarzu. Organizacja pracy pracownika biurkowego wejdzie dzięki temu na wyższy level.

Opis skrócony

  • warstwa wierzchnia – zadrukowana folia moletowana PVC 0,3 mm,
  • zadruk offsetowy CMYK w kształcie litery „L” od wewnętrznej strony folii,
  • biała apla pod zadrukiem podbijająca kolory, 
  • warstwa wewnętrzna - uniwersalne kalendarium 12 stron, papier 80 gr, 
  • warstwa spodnia – biała lub ciemnoszara pianka PE 2 mm, 
  • sztancowana, rozmiar podkładki 230 x 180 mm,
  • rozmiar kartek kalendarza 230 x 160 mm.

Podkładka pod mysz – kalendarz zawsze pod ręką!

Niektóre akcesoria pracownik zawsze musi mieć pod ręką, aby sprawnie wykonywać obowiązki zawodowe. Kalendarz zdecydowanie do nich należy, a jeżeli dodatkowo pełni funkcję podkładki pod mysz to tym lepiej. Produkt 2w1 to wybór, na który zdecydowanie warto postawić. Sprawdzi się świetnie w każdej biurowej przestrzeni, doceni go każdy pracowników uwielbiający organizację pracy na najwyższym poziomie.