Skip to content
Podkładka z kalendarzem indywidualnym i drukiem na folii PK-IK

Podkładka z kalendarzem indywidualnym i drukiem na folii PK-IK

Podkładka do myszki z indywidualnym kalendarzem

Podkładka pod mysz jako kalendarz? Rewelacja! Jest to produkt, który obowiązkowo powinien znaleźć się w każdym biurze, w celu ochrony biurka i myszy komputerowej przed zużyciem eksploatacyjnym. Ponadto wygląda atrakcyjnie. Można zdecydować się na indywidualne grafiki nawiązujące do prowadzonej działalności, przedstawiające podstawowe informacje o firmie czy hasła reklamowe.

Podkładka pod mysz kalendarz jako warstwę wierzchnią posiada bezbarwną folię moletowaną PVC 0,3 mm, a tuż pod nią zadruk CMYK. Biała apla pod zadrukiem podbija kolor, co wpływa na atrakcyjny odbiór produktu. Warstwa spodnia podkładki to biała lub ciemnoszara pianka PE 2 mm, w zależności od decyzji, jaką podejmie Klient.

Do dyspozycji użytkownika jest indywidualny kalendarz składający się z 12 kartek. Został przygotowany z papieru 80 gr. Każda kartka kalendarza ma wymiary 230x160 mm, a format całej podkładki pod myszki dla graczy i pracowników biurowych to 230x180 mm

.

Podręczna podkładka do myszki z kalendarzem

Twojej firmie potrzeba gadżetów praktycznych, przydatnych dla pracowników, ułatwiających wykonywanie obowiązków zawodowych, a jednocześnie wyglądających atrakcyjnie. Te wszystkie cechy posiada podkładka pod mysz z kalendarzem. Świetnie sprawdza się jako podręczny notes, w którym można zapisać ważne spotkania przy konkretnej dacie. Na pewno ich nie pominiesz.

Pracując przy komputerze, warto ułatwiać sobie życie stawiając na gadżety do notowania i ochrony biurka w jednym. Uchylna, foliowa okładka stanowi bardzo dobrą podstawę do swobodnego korzystania z myszki komputerowej, w sposób precyzyjny.

Opis skrócony

  • warstwa wierzchnia – bezbarwna folia moletowana PVC 0,3 mm,
  • zadruk CMYK wykonany od wewnętrznej strony folii,
  • biała apla pod zadrukiem podbijająca kolory, 
  • warstwa spodnia – biała lub ciemnoszara pianka PE 2 mm, 
  • warstwa wewnętrzna – indywidualny kalendarz 12 kartek, papier 80 gr, 
  • format 230 x 180 mm, 
  • rozmiar kartek kalendarza 230 x 160 mm.

Podkładka do myszki z 12 kartkami z kalendarza

Wybierając podkładkę pod mysz komputerową z kalendarzem, zyskujesz 12 kartek, na których można robić notatki w trakcie rozmowy telefonicznej lub w celu zaznaczenia ważnych dat. Wpływa to pozytywnie na organizację pracy i umożliwia zaplanowanie spotkań na kilka miesięcy do przodu, bez najmniejszych problemów. Wszystko jest czytelnie zapisane, zawsze pod ręką, do wglądu.