Skip to content
Podkładka pod myszkę klejona i sztancowana PK

Podkładka pod myszkę klejona i sztancowana PK

Podkładka pod myszki klejona i sztancowana 

Ergonomiczna podkładka fantastycznie sprawdzi się zarówno w domu, jak i biurze. Atrakcyjne wzornictwo, stonowana kolorystyka, a także wysoka jakość wykonania sprawiają, że uzyskać można pełne zadowolenie z dokonania zakupu.

Podkładka do myszki wyróżnia się atrakcyjnym drukiem CMYK w kolorze bordowo-czerwonym, wykonanym od wewnętrznej strony folii moletowanej 0,3 mm PVC. Produkt jest klejony wraz z pianką PVC 1,2 mm, pianką PE 2 mm w kolorze białym lub szarym do wyboru, albo można zdecydować się na czarną mikrogumę 2,5 mm. Oba warianty są trwałe, niezawodne i zapewniają komfortowe użytkowanie podkładki pod myszki dla graczy i pracowników biurowych.

Atutem produktu jest sztancowanie. Obraz dociągnięty jest aż do krawędzi podkładki. Prezentuje się niezwykle wyraźnie, stanowi atrakcyjne wypełnienie przestrzeni biurkowej.

Podkładka pod myszki w standardowych wymiarach

Oferowana podkładka dostępna jest w dwóch standardowych wymiarach: 220 x 180 mm, 200 x 200 mm. Można zdecydować się także na opcję nietypową, a również świetnie sprawdzającą się w przestrzeni biurowej. Jest to podkładka do myszki w kształcie okręgu o średnicy 200 mm. Czy takiego produktu właśnie szukasz? Jeżeli tak, jest do Twojej dyspozycji.

Podkładka pod myszki w najlepszej cenie dla każdego

W naszej ofercie znajduje się wyjątkowa podkładka, która zabezpiecza powierzchnię biurka i umożliwia wygodne korzystanie z myszki komputerowej, bez zacinania i niszczenia sprzętu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, w nowoczesnej technologii produkcji pozostanie z użytkownikiem przez bardzo długi czas. Jej zaletą jest również atrakcyjna cena i bardzo łatwe utrzymanie w czystości.

Podkładka jest ergonomiczna, stanowi niezastąpione wsparcie w trakcie spędzania wielu godzin przed komputerem. Pozwala utrzymać wysoki komfort użytkowania myszki komputerowej, a jednocześnie prezentuje się w niezwykle atrakcyjny sposób, co dodatkowo uprzyjemnia czas spędzony na pracy lub korzystaniu z rozrywki.

Skrócony opis

  • druk CMYK wykonany od wewnętrznej strony folii moletowanej PVC 0,3 mm,
  • klejona z pianką PVC 1,2 mm, pianką PE 2mm szarą/białą lub czarną mikrogumą 2,5 mm,
  • sztancowana, obraz do krawędzi podkładki, 
  • standardowe wymiary 220 x 180, 200 x 200, okrąg 200