Skip to content
Podkładka pod mysz z notesem z białym paskiem na folii PN

Podkładka pod mysz z notesem z białym paskiem na folii PN

Podkładka do myszki z notesem

Warstwę wierzchnią podkładki stanowi folia PVC 0,3 mm. Posiada zadrukowany biały pasek o szerokości 2,3 cm. Umieszczony w górnej części produktu, maskuje łączenie klapki ze spodem. A warstwą spodnią jest pianka PE 2 mm w białym lub ciemnoszarym kolorze, w zależności od decyzji zamawiającego.

Wewnątrz podkładki użytkownik ma dostęp do 15 stron papieru 80 gr, które można wykorzystać jako notes. Notes do zapisywania ważnych informacji od dzwoniących klientów, pomysłów na innowacje w firmie czy innych spostrzeżeń. Pracownik biurowy zawsze pod ręką powinien mieć miejsce do notowania, aby ważne hasła czy informacje nigdy mu nie uciekały, gdy będzie pochłonięty pracą. Dzięki połączeniu podkładki pod myszkę z notesem, ważne informacje zawsze będą pod ręką.

Podkładka do myszki jest sztancowana, ma wymiary 230x180 mm. Kartki notesu są nieco mniejsze: 230x160 mm.

Mata reklamowa z jednostronnym zadrukiem

Wybierając ten produkt, do dyspozycji jest 15 jednostronnie zadrukowanych stron: w kratkę, linię, kropki, z logo, danymi adresowymi firmy, ze zdjęciem, inną grafiką. Jest możliwość przygotowania również gładkich kartek, które zostaną wypełnione w całości własnoręcznie informacjami ważnymi dla użytkownika.

Ostateczny wygląd podkładki jest uzależniony od indywidualnych potrzeb zamawiającego. Pełna personalizacja produktu jest możliwa, a to pozwala na przygotowanie wariantu spełniającego wszystkie oczekiwania, bez najmniejszych problemów. Otrzymać można podkładkę, która rewelacyjnie sprawdzi się w każdym biurze.

Opis skrócony

  • warstwa wierzchnia – bezbarwna folia moletowana PVC 0,3 mm,
  • zadruk CMYK wykonany od wewnętrznej strony folii,
  • biała apla pod zadrukiem podbijająca kolory, 
  • warstwa spodnia – biała lub ciemnoszara pianka PE 2 mm, 
  • warstwa wewnętrzna – indywidualny kalendarz 12 kartek, papier 80 gr, 
  • format 230 x 180 mm, 
  • rozmiar kartek kalendarza 230 x 160 mm.

Idealny gadżet, czyli podkładka pod mysz reklamowa z notesem

Takie gadżety są na wagę złota. Warto wydać na nie każde pieniądze, ponieważ są niesłychanie praktyczne, atrakcyjne pod względem wizualnym, umożliwiają organizację pracy pozwalającą na realizację zadań szybko i sprawnie. Pracownik pod ręką ma wszystkie ważne dla niego informacje. W tym kontekście podkładka do myszki z notesem jest jednym z najlepszych wyborów, na jaki można się zdecydować. Bezapelacyjnie!