Skip to content
Materiałowa podkładka dedykowana dla graczy PMG

Materiałowa podkładka dedykowana dla graczy PMG

Materiałowa podkładka do myszki dla graczy

Stworzona by inspirować, uspokajać i zapewniać wysoki komfort prowadzenia rozgrywki, bez zacinania myszki komputerowej. Swoboda ruchów, jak i atrakcyjny wygląd biurka powodują, że gracz ma idealne warunki do wejścia w wirtualny świat.

Podkładki pod myszki dla graczy mają wykonany zadruk CMYK na materiale poliestrowym, stanowiący ich warstwę wierzchnią. Od spodu zastosowana została czarna guma neoprenowa 3 mm o właściwościach antypoślizgowych. Podkładka stabilnie trzyma się blatu, nie przesuwa się nawet w momencie wykonywania gwałtownych ruchów myszką komputerową. Jest to duży atut dla żywiołowych graczy, którzy nie chcą napotkać podczas rozgrywki żadnych nieprzewidzianych problemów technicznych.

Podkładki do myszki dla graczy z uspokajającym motywem morskim

Morze, statki, niekończąca się dal to aspekty, które kojarzą się ze spokojem, wyciszeniem, odpoczynkiem. To wszystko przyda się graczowi, który musi skupić się na prowadzonej rozgrywce. Mając na swoim biurku podkładkę z motywami marynistycznymi, będzie w stanie odnaleźć w sobie spokój potrzebny do przezwyciężenia nawet najtrudniejszej potyczki czy rozwikłania najtrudniejszej zagadki.

Stonowana kolorystyka podkładki pod myszki dla graczy nie rozprasza, świetnie wtapia się w eleganckie wyposażenie miłośnika gier.

Podkładka pod mysz reklamowa przystosowana do potrzeb graczy

Nasza podkładka w standardowych wymiarach 200x235 mm charakteryzuje się stonowaną kolorystyką oraz precyzją wykonania. Dostosowana jest do potrzeb wymagających graczy, poszukujących produktów najwyższej jakości. Ilość miejsca do manewrowania myszką jest standardowa, dlatego bez trudu można nawet w szerszym zakresie przesuwać gryzonia po powierzchni biurka.

Komfort i styl, jakim wyróżnia się ta podkładka dla graczy zapewnią wyłącznie pozytywne odczucia w trakcie użytkowania. Do jej stworzenia zostały wykorzystane najpopularniejsze materiały, dlatego jakość idzie tutaj w parze z precyzją procesu produkcji. Efekt naszej realizacji widoczny jest na załączonym zdjęciu.

Skrócony opis

  • warstwa wierzchnia - zadruk CMYK na materiale poliestrowym,
  • warstwa spodnia – czarna guma neoprenowa antypoślizgowa 3 mm,
  • standardowy wymiar 200x235 (+/- 2 cm w zależności od partii materiału)