Skip to content
Mata śniadaniowa z drukiem na białym PP

Mata śniadaniowa z drukiem na białym PP

Śniadaniowa mata reklamowa z drukiem na białym PP

Czy trudno jest znaleźć oryginalny gadżet reklamowy? Nie, gdy zapoznasz się z naszą ofertą. Są w niej dostępne rewelacyjne produkty promujące Twoją działalność. Jednym z nich jest mata śniadaniowa, na której można umieścić dowolną grafikę – zdjęcie przedstawiające siedzibę firmy, informacje o usługach, oferowanych produktach, hasła reklamowe, co tylko chcesz. Dbając o aspekty wizualne, można zaciekawić odbiorcę i zachęcić go do wykorzystywania produktu na co dzień.

Mata reklamowa posiada druk CMYK, który znajduje się na białej folii PP 0,3 mm. Wykorzystano lakier zabezpieczający – w błysku lub macie do wyboru, w zależności od oczekiwanego efektu końcowego. Gwarantuje to ochronę produktu przed wysoką temperaturą, zarysowaniem czy szybkim zużyciem. Matę śniadaniową wykorzystywać można będzie na blacie stołu i innych powierzchniach przez dłuższy czas.

Mata śniadaniowa jest sztancowana, wybrany obraz może zapełnić przestrzeń aż do krawędzi maty, co daje duże pole do działań projektowych. Produkt dostępny jest w standardowych wymiarach: 330 x 230, 400 x 300, 420 x 297, 440 x 320, 600 x 400.

Czysta i bezpieczna śniadaniowa mata reklamowa

Wykorzystując najwyższej jakości materiały do produkcji maty, udało nam się stworzyć produkt przyjemny w użyciu, skutecznie zabezpieczający blat stołu przed zużyciem eksploatacyjnym. Spożywanie posiłków w kuchennej firmy jest o wiele przyjemniejsze, gdy stół jest udekorowany efektownymi matami.

Matę reklamową w takim wydaniu można również wręczyć jako prezent dla stałych Klientów, jak i pracowników. Produkt wygląda rewelacyjnie, jest praktyczny, przyciąga uwagę. Czego chcieć więcej?

Opis skrócony

  • biała folia PP 0,3 mm,
  • druk CMYK, 
  • lakier zabezpieczający druk - błysk/mat,
  • sztancowana, obraz do krawędzi maty, 
  • standardowe rozmiary 330 x 230, 400 x 300, 420 x 297, 440 x 320, 600 x 400,

Nie tylko podkładka pod mysz reklamowa może promować usługi Twojej firmy!

Choć bardzo dużą popularnością cieszy się podkładka do myszki z grafikami przedstawiającymi siedzibę firmy, hasła reklamowe czy inne informacje związane z działalnością, również warto stosować inne gadżety promocyjne. Jednym z popularniejszych jest mata śniadaniowa – równie praktyczna, jak podkładka, daje podobne możliwości, jeżeli chodzi o zadrukowanie powierzchni. To produkt, który w celach reklamowych sprawdzi się świetnie!