Skip to content
Mata śniadaniowa z drukiem na bezbarwnym PP

Mata śniadaniowa z drukiem na bezbarwnym PP

Śniadaniowa mata reklamowa z drukiem na bezbarwnym PP

Wyjątkowych gadżetów reklamowych aktualnie nie brakuje. Można zaskoczyć Klientów, jak i pracowników firmy podarunkami na najwyższym poziomie, świetnie wykonanymi i atrakcyjnie wyglądającym. Jednym z najlepszych przykładów jest mata śniadaniowa z indywidualną grafiką, której warstwa wierzchnia to bezbarwna folia PP. Tuż pod nią znajduje się druk CMYK, który może przedstawiać grafikę nawiązująca do działalności firmy lub dowolne informacje i hasła reklamowe.

Biała apla podbijająca kolor wpływa na atrakcyjny odbiór maty. Na blacie stołu wygląda rewelacyjnie. Zachęca do zjedzenia posiłku, a jednocześnie gwarantuje dekorację każdej powierzchni.

Mata reklamowa jest dostępna w standardowych rozmiarach do wyboru: 330 x 230, 400 x 300, 420 x 297, 440 x 320, 600 x 400. Jest sztancowana, a grafika może występować aż do jej krawędzi, co pozwala na pełne zadrukowanie powierzchni. Efekt – rewelacyjny!

Odporna na zarysowania mata reklamowa

Produkt, który powstał z najwyższą starannością, jest odporny na zarysowania. Można go bez żadnych problemów użytkować przez dłuższy czas, a nie będą widoczne na pierwszy rzut oka oznaki zużycia. Piękna prezentacja na stole gwarantowana.

Co ważne, matę śniadaniową z łatwością można utrzymać w czystości, co jest szczególnie ważne dla Klientów poszukujących gadżetów reklamowych praktycznych i prostych w użyciu. Ten produkt absolutnie wpisuje się w te wymagania. Warto umieścić go w każdej firmowej kuchni oraz podarować jako prezent wiernym klientom czy pracownikom z okazji świąt czy innych uroczystości. Z pewnością kreatywność zostanie doceniona.

Opis skrócony

  • bezbarwna folia PP 0,3 mm,
  • druk  CMYK wykonany od wewnętrznej strony folii, 
  • biała apla podbijająca kolory, 
  • sztancowana, obraz do krawędzi maty, 
  • odporna na zarysowania, łatwa w czyszczeniu 
  • standardowe rozmiary 330 x 230, 400 x 300, 420 x 297, 440 x 320, 600 x 400, 

Jak nie podkładka do myszki to mata śniadaniowa!

Wybór gadżetów reklamowych w naszej ofercie jest szeroki. Oprócz tego, że oferujemy podkładki pod myszki dla graczy i pracowników biurowych, nie zapominamy także o innych potrzebach naszych Klientów. Przygotowana z najlepszych materiałów mata śniadaniowa gwarantuje praktyczne wykorzystanie w kuchni firmowej. Sprawdzi się też doskonale tam, gdzie ochrona stołu i zapewnienie przyjemnych warunków do jedzenia jest niezwykle istotne.