Skip to content
Mata reklamowa trójwarstwowa z drukiem na kartonowej wkładce MZ-W

Mata zgrzewana trójwarstwowa z drukiem na kartonowej wkładce MZ-W

Mata reklamowa zgrzewana trójwarstwowa z drukiem na kartonowej wkładce

Zgrzewana trójwarstwowa mata reklamowa wyróżnia się pełno kolorowym drukiem na kartonowej wkładce. Grafika przedstawiającą roślinę wyrastającą spośród kostki brukowej, wprawia w nostalgię i przynosi wytchnienie w trakcie wielogodzinnej pracy przy komputerze. Moletowana folia bezbarwna 0,3 mm PVC zabezpiecza powierzchnię podkładki pod myszki dla graczy i użytkowników biurowych, dlatego można będzie z niej korzystać bez większych problemów przez bardzo długi czas. Nie będą na niej widoczne ślady zużycia, nawet po intensywnej eksploatacji.

Atutem produktu jest antypoślizgowa pianka PVC 1,2 mm w kolorze szarym, która sprawia, że podkładka nie przesuwa się samoistnie po biurku, nawet w momencie wykonywania intensywnych ruchów myszką komputerową. Gwarantuje to podwyższony komfort pracy na komputerze.

Trwałość podkładki pod myszkę jest dodatkowo zagwarantowana zgrzewaniem przy krawędziach wkładki.

Mata reklamowa w standardowych wymiarach

Nasi klienci doceniają szeroki wybór rozmiarów, w których oferujemy produkty. W tym przypadku również się nie zawiodą, ponieważ podkładka do myszki dostępna jest w następujących wariantach: 420 x 297 mm, 440 x 320 mm, 500 x 353 mm, 600 x 400 mm, 650 x 480 mm. Zarówno mniejsze, jak i większe rozmiary zapewniają wysoki komfort użytkowania, zabezpieczają powierzchnię biurka i umożliwiają swobodne manewrowanie myszką komputerową.

Wytrzymała mata reklamowa w wyjątkowym wydaniu dla każdego

Zgrzewana mata, którą można wykorzystać niemal na każdym biurku w domu oraz firmie, cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów. Dlaczego?

Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, wykazuje się trwałością i niezawodnością w trakcie użytkowania. Jest zgrzewana na krawędziach, co podwyższa jej trwałość. Sprawia, że manewrowanie myszką komputerową nigdy nie było tak proste i przyjemne, jak jest teraz. Takiego produktu właśnie szukasz? Warto wybrać prezentowany model, a na pewno nie rozczaruje w trakcie użytkowania.

Skrócony opis

  • moletowana folia bezbarwna PVC 0,3 mm,
  • pełno kolorowy druk na kartonowej wkładce, 
  • pianka antypoślizgowa PVC 1,2 mm szara, 
  • zgrzewana przy krawędzi wkładki, 
  • standardowe rozmiary: 420 x 297, 440 x 320, 500 x 353, 600 x 400, 650 x 480