Skip to content
Mata reklamowa repozycjonowalna z klejem punktowym drukowana na białym PP

Mata reklamowa repozycjonowalna z klejem punktowym drukowana na białym PP

Mata reklamowa repozycjonowalna z klejem punktowym

Mata handlowa z klejem punktowym to rewelacyjny produkt, który sprawdzi się świetnie jako podkładka do myszki. Nie występuje tu problem z rwącymi się częściami, kruszeniem strukturalnych materiałów. Produkt jest trwały i niezawodny, a w dodatku atrakcyjny wizualnie. Klej punktowy jest antypoślizgowy, zabezpieczony dodatkowo folią.

Wykonywany druk to CMYK. Znajduje się na białej folii PP 0,3 mm. Można zdecydować się na dowolną grafikę nawiązującą do prowadzonej działalności, przedstawiającą siedzibę firmy, oferowane produkty lub usługi, hasła reklamowe czy też inne informacje. Wydruk został zabezpieczony lakierem w wersji do wyboru błyszczącej lub matowej, w zależności od oczekiwanego efektu finalnego. Pozwala to na ograniczenie blaknięcia grafiki i jej zużycia, w trakcie każdego przejazdu myszką komputerową. Z produktu można korzystać przez dłuższy czas, a wygląda zawsze rewelacyjnie.

Mata reklamowa z klejem jest sztancowana, a obraz może zapełniać całą jej powierzchnię, aż do krawędzi. Daje to ogrom możliwości projektowych. Rozmiar podkładki jest standardowy. Do wyboru: 330 x 230, 400 x 300, 420 x 297, 440 x 320, 600 x 400

.

Spersonalizowana mata reklamowa w najlepszym wydaniu

Takiego produktu potrzebowali nasi Klienci, dlatego powstał. Chcemy oferować najlepsze gadżety reklamowe, a mata reklamowa repozycjonowalna do nich należy. Wykorzystany do jej przygotowania klej punktowy to niesamowite odkrycie podwyższające trwałość produktów i gwarantujące ich wykorzystanie przez bardzo długi czas. Zdecydowanie ta mata jest warta inwestycji.

Opis skrócony

  • druk CMYK wykonany na białej folii PP 0,3,
  • wydruk zabezpieczony lakierem błysk/mat,
  • klej punktowy antypoślizgowy zabezpieczony folią, 
  • sztancowana, obraz do krawędzi maty,
  • standardowe rozmiary: 330 x 230, 400 x 300, 420 x 297, 440 x 320, 600 x 400,

Mata repozycjonowalna jako podkładka pod mysz reklamowa

Wykorzystując tę matę reklamową w siedzibie swojej firmy, zapewniasz perfekcyjny wygląd przestrzeni roboczych na każdym biurku. W dodatku podkładka skutecznie chroni blat oraz myszkę komputerową przed eksploatacyjnym zużyciem. Produkt jest trwały, niezawodny, świetnie wykonany. Tego właśnie oczekujesz? Wystarczy złożyć zamówienie i cieszyć się z otrzymania perfekcyjnie przygotowanego produktu.