Skip to content
Mata reklamowa klejona i sztancowana MK

Mata klejona i sztancowana MK

Mata reklamowa klejona i sztancowana

Produkt, który znajduje się w naszej ofercie można wykorzystać jako narzędzie marketingowe, w celu utrwalenia pozytywnego wizerunku w oczach klientów. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Druk CMYK umieszczony od wewnętrznej strony folii moletowanej 0,3 mm PVC zabezpiecza grafikę przed wytarciem, utratą koloru oraz zużyciem eksploatacyjnym. Trwałość podkładki pod myszki dla graczy oraz pracowników biurowych jest najwyższa z możliwych.

Wysoka jakość wykonania jest zapewniony dzięki klejeniu z pianką PVC 1,2 mm, pianką PE 2 mm w kolorze szarym lub białym lub czarną mikrogumą 2,5 mm. Mata reklamowa pięknie prezentuje się na biurku, zapewnia wygodne użytkowanie i precyzyjne wykonywanie ruchów myszką komputerową. Każdy doceni ten praktyczny przedmiot w codziennym użytkowaniu, który w dodatku zabezpiecza blat przed uszkodzeniem i zarysowaniem.

Podkładka pod myszki z dużym potencjałem reklamowym

Aktualnie przez klientów oraz kontrahentów doceniane są gadżety reklamowe o walorach użytkowych. W te cechy wpisuje się mata reklamowa, sztancowana, z obrazem dociągniętym do krawędzi maty. Dostępna jest w standardowych wymiarach: 330 x 230 mm, 420 x 297 mm, 440 x 320 mm, 600 x 400 mm, 650 x 480 mm, 675 x 485 mm. Jest możliwość zdecydowania się na produkt w mniejszym bądź większym wymiarze. Całość prezentuje się w nienaganny sposób.

Niedroga mata reklamowa dopasowana do potrzeb każdego

Niedrogim sposobem na promocję i zdobycie zaufania klientów są różnego rodzaju nośniki reklamowe, a mata należy do tych najpopularniejszych, jednocześnie dostępnych w atrakcyjnej cenie. Jej wygląd przyciąga uwagę, a jakość wykonania powoduje, że wizerunek firmy w oczach klienta jest bardzo pozytywny.

Ta wersja podkładki pod myszkę jest bardzo funkcjonalnym gadżetem reklamowym, który ułożyć można na każdym biurku. Jest strzałem w dziesiątkę jako produkt dla pracowników biurowych, ale również jako prezent dla stałych klientów. Dodatkowo przyciąga uwagę, dlatego lepszego podarunku nie można sobie wyobrazić.

Skrócony opis

  • druk CMYK wykonany od wewnętrznej strony folii moletowanej PVC 0,3 mm,
  • klejona z pianką PVC 1,2 mm, pianką PE 2mm szarą/białą lub czarną mikrogumą 2,5 mm,
  • sztancowana, obraz do krawędzi maty,
  • standardowe rozmiary: 330 x 230, 420 x 297, 440 x 320, 600 x 400, 650 x 480, 675 x 485