Skip to content
Mata reklamowa dwuwarstwowa z drukiem na folii MZ-F

Mata zgrzewana dwuwarstwowa z drukiem na folii MZ-F

Mata reklamowa zgrzewana dwuwarstwowa z drukiem na folii

Zaprezentowana wersja podkładki pod myszkę komputerową posiada druk CMYK wykonany od wewnętrznej strony folii moletowanej 0,3 mm PVC. Grafika jest zabezpieczona przed utratą koloru, zużyciem eksploatacyjnym, a także wytarciem. Podkładka pod mysz reklamowa z pewnością przez długi czas będzie prezentowała się atrakcyjnie, zapewni wysoki komfort użytkowania, a dodatkowo wpłynie na pozytywny odbiór biurka w domu oraz firmie.

Kolorystyka mat reklamowych

Kolorystyka podkładki jest bardzo ciekawa. Motyw różnokolorowych przypraw umieszczonych na łyżeczkach znajdujących się na ciemnozielonym tle, od razu przyciąga uwagę. Aż czuć zapach wyjątkowych dodatków do dań nadających im niesamowity smak. Można się rozmarzyć. Czy przy takiej podkładce można się skupić? Ależ tak! Wprawia ona w bardzo dobry nastrój, ponieważ przywodzi na myśl same pozytywne wspomnienia. Od razu pojawia się chęć do pracy.

Atutem podkładki jest antypoślizgowa pianka PVC 1,2 mm w kolorze szarym, stanowiąca jej spodnią warstwę. Uniemożliwia samoistne przesuwanie się materiału po powierzchni biurka. Wpływa to na wysoki komfort użytkowania, a także wygodne manewrowanie myszką komputerową. Praktyczne zastosowanie maty w życiu codziennym powoduje, że jest to zakup obowiązkowy dla każdego użytkownika komputera.

Standardowe wymiary podkładki pod myszki dla graczy i pracowników biurowych

Jeżeli szukasz podkładki pod myszkę w standardowych wymiarach, jesteś w odpowiednim miejscu. Prezentowany produkt ma następujące wymiary: 420 x 297 mm, 440 x 320 mm, 500 x 353 mm, 600 x 400 mm, 650 x 480 mm. Wybierając mniejszy bądź większy wariant, można zapewnić sobie odpowiedni komfort manewrowania myszką w trakcie użytkowania komputera. Podkładka pod mysz reklamowa służy również do ochrony powierzchni biurka przed zarysowaniami i uszkodzeniami.

Podkładka pod mysz reklamowa doceniana przez wielu użytkowników

Z podkładki pod myszkę chętnie korzysta praktycznie każdy, kto ma świadomość, jak ważne są to produkty w ochronie sprzętu komputerowego oraz powierzchni biurka przed uszkodzeniami. Warto zwrócić uwagę na wysoką jakość wykonania, a także atrakcyjne wzornictwo podkładki, która dostępna jest w naszej ofercie. To produkt, który warto kupić!

Opis skrócony

  • druk CMYK wykonany od wewnętrznej strony folii moletowanej PVC  0,3 mm,
  • pianka antypoślizgowa PVC szara 1,2 mm, 
  • zgrzew łączący piankę z folią wykonany na grafice,
  • standardowe rozmiary: 420 x 297, 440 x 320, 500 x 353, 600 x 400, 650 x 480

Maty reklamowe na biurko

Maty reklamowe na biurko mogą być wykorzystywane jako narzędzie marketingowe dla firm chcących utrwalić swój wizerunek w oczach klientów. Maty na biurko mogą być wykonane z różnych materiałów, co daje wiele opcji ich zunikalizowania. Zazwyczaj zamawiane są z logo firmy lub grafiką promocyjną. Jedną z największych zalet mat reklamowych na biurko jest fakt, że są praktycznym przedmiotem codziennego użytku. Służą nie tylko jako miejsce pod akcesoria komputerowe, lecz także chronią powierzchnię biurka przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Dzięki temu maty reklamowe są używane przez wiele osób, a ich potencjał reklamowy jest znacznie większy niż w przypadku innych form reklamy. Warto mieć również na uwadze, że maty reklamowe są również stosunkowo niedrogim sposobem na promowanie marki w porównaniu z innymi formami reklamy utrwalającymi wizerunek firmy w oczach klientów.